Dnia 15 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Książnicach, odbył się konkurs muzyczny „Rozśpiewane przedszkolaki”. Celem konkursu było:

Rozwijanie wśród dzieci zamiłowań do piosenki,
Stworzenie dzieciom uzdolnionym muzycznie okazji do zaprezentowania swoich talentów,
Poszukiwanie młodych talentów,
Promocja szkoły w środowisku.

Wśród uczestników konkursu nie mogło zabraknąć reprezentantki naszej szkoły – Magdaleny Rzeźnik z klasy „0”, która zaprezentowała piosenkę pt. „Ogródek”.

Wśród wykonawców nie można było nie zauważyć integracji dzieci pochodzących z Gminy Mielec. Wszyscy zostali nagrodzeni wielkimi brawami, a specjalna komisja przydzieliła dyplomy i nagrody. Nasza solistka wyśpiewała sobie Dyplom Wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy naszej solistce – Madzi, występu na deskach sceny szkolnej a w przyszłości może na deskach Wielkiej Sceny i życzymy dalszych sukcesów. Również w naszej szkole na apelu, dyrektor szkoły Pani Agnieszka Brzozowska gratulowała naszej uczestniczce sukcesu i życzyła powodzenia w śpiewaniu. Do konkursu przygotowywała wychowawczyni Pani  Teresa Kopacz.

/ T .Kopacz /