Festyn wakacyjny „Fit Rodzinka” w Podleszanach

23 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie wakacyjnym „Fit Rodzinka” zorganizowanym przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec, Zespół Szkół w Podleszanach oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Podleszanach.
Głównym celem festynu była promocja zdrowego stylu życia. Podczas festynu na scenie prezentowali się uczniowie ze szkół z terenu Gminy Mielec. Nasi najmłodsi przygotowani pod czujnym okiem Pań: Hiacynty Jamróz, Aliny Pogody i Marty Zalot wystąpili w krótkim przedstawieniu obrazującym zasady zdrowego postępowania. Dodatkowo uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również trzy tańce, których nauczyli się podczas pozalekcyjnych zajęć tanecznych prowadzonych przez Panią Katarzynę Wołowiec.
W czasie festynu dzieci mogły korzystać z dmuchanego palcu zabaw, malowania buziek. Ciekawą atrakcja były balonowe zwierzątka, pokazy mega baniek mydlanych.

Zdjęcia z festynu dostępne dzięki uprzejmości SOKiS Chorzelów.

/H. Jamróz/