W Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Rydzowie będzie organizowany Dzień Życzliwości. W związku z tym na naszej stronie oraz profilu fb „wyrosło wirtualne Drzewo Życzliwości”. Każdy uczeń może zamieścić swoje pozdrowienia i dobre słowo pod tym postem na fb. Napisać coś miłego Koleżance lub Koledze oraz Pani. Można dodać zdjęcie, plakat związany z tym dniem.
Uczniowie naszej szkoły będą mogli nawzajem obdarować się komplementami, życzeniami, pozdrowieniami. „Dziękuję, że jesteś…”, „Jesteś super”, „Lubię Cię”, „Wyglądasz dzisiaj bardzo ładnie”, „Masz sympatyczny uśmiech” czy „Miłego dnia!” – niby proste, znane wszystkim słowa, a mogą wywołać radość oraz niezapomniany uśmiech na twarzy obdarowanego, szczególnie w tak trudnym czasie jak ten.
Dzięki takiej akcji pokazujemy, że w naszej szkole życzliwość nie jest tylko aktem a stylem życia. Pozytywna energia, którą uczniowie przekażą innym, na pewno powróci do nich ze zdwojoną siłą!
Jeszcze jedna propozycja:
/I. Kuśmierz – Krawiec/