Miesiąc maj upływa pod znakiem sukcesów naszych uczniów w konkursach muzycznych. W dniu 27.05.2022 w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie, odbył się Gminny Konkurs Piosenki Młodzieżowej pn. „Śpiewać każdy może”, adresowany do uczniów klas IV-VIII. Naszą szkołę w kategorii solistów reprezentowali Anna Krakowska i Filip Łachut z kl. VII, którzy przygotowali się pod czujnym okiem Pana Waldemara Ozgi.
Komisja miała trudny wybór gdyż poziom konkursu był bardzo wysoki. Jesteśmy niezwykle dumni przekazując informację, że Filip Łachut zdobył w swojej kategorii I nagrodę. Wysiłek i praca ucznia włożona w przygotowania do konkursu cieszą tym bardziej, że Filip oprócz śpiewu samodzielnie akompaniował sobie grając na gitarze.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy oraz dziękujemy dwójce naszych uczniów za wspaniałe reprezentowanie szkoły. Życzymy Ani oraz Filipowi dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich muzycznych talentów.

/B.Maj/